screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Ekskluzywny nocleg w Poznaniu

Ekskluzywny nocleg w Poznaniu

Zależy mi na znalezieniu noclegu w Poznaniu. Spędzam z dziewczyną tam długi weekend, zależy mi na cenie oraz na zadbanym miejscu. Proszę o wypowiedzi, dziękuję.

DiD3K

Posty: 14

 
Jestem bardzo zainteresowana hotelem jeżyce w Poznaniu, zależy mi na noclegu w danym miejscu natomiast chciałabym dowiedzieć się co o nim sądzicie i czy jesteście zadowoleni z danego miejsca?

Polecacie go czy raczej odradzacie? Mam nadzieję, ę mogę liczyć na wszą pomoc, czekam na informacje, pozdrawiam.

deksta84

Posty: 22

 
Dzień dobry, słyszeliście może coś na temat hotelu jerzyce lub sami w nim byliście?

Mam zamiar zabrać do niego moją dziewczynę i nie chcę zrobić żadnej plamy, będę wdzięczny jeśli doradzicie mi i powiecie coś o danym miejscu, czekam z niecierpliwością na wszelkie informacje.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

ivonzjeee

Posty: 16

 
Cześć, możecie powiedzieć coś więcej na temat hotelu jeżyce? Bardzo dużo osób go mi zachwalało i mam zamiar się tam niedługo wybrać lecz chciałabym najpierw jeszcze się upewnić, gdyż nie chcę wydawać pieniędzy na coś czego będę później żałować.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam!

iravau

Posty: 17

 
Moja mama bardzo polecała mi hotel jeżyce w poznaniu i pewnego razu się do niego wybrałam i słowa mojej mamy okazały się w stu procentach prawdziwe. Ceny za dobę były bardzo korzystne z czego chyba najniezwyklej się ucieszyłam.

Mam nadzieję, iż wam pomogłam. Pozdrawiam serdecznie i polecam gorąco.

Asiunia4

Posty: 15

 
Bardzo dobrym hotelem, w którym miałem okazje przebywać jest http://www.hosteljezyce.pl, moja żona i ja byliśmy pod wielkim wrażeniem, ceny były bardzo zaskakujące a pokój bardzo ładny, zadbany i czysty. Polecamy naszym znajomym to miejsce bo jest fantastyczne, każdy będzie z niego zadowolony, mogę to zagwarantować!

m3sh

Posty: 26

 
Mój mąż zabrał mnie na weekend do hotelu w Poznaniu jeżyce i było niezmiernie przyjemnie i sympatycznie, albowiem mogliśmy sobie zwiedzić całe miasto a wieczorami wypocząć w pięknym hotelu w jakim się zatrzymaliśmy, to były niezmiernie miłe chwile.

Balto

Posty: 16