screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Hotel nad morzem

Hotel nad morzem

Jeśli znacie w Pobierowie dobry hotel, w którym dobrze czuć się będzie rodzina z dziećmi to podajcie jakieś informacje, namiary, stronę www.

Marioleczka

Posty: 4

 
Ode mnie Polecam hotel Gryf, dobrze zlokalizowane, fajne miejsce, gdzie na pewno będziecie mogli w dobrej atmosferze wypocząć.

maarcusKing

Posty: 4

 
Co roku jeżdżę do Pobierowa i ogólnie to wybieram różne miejsca, nie mam stałego ulubionego hotelu, na pewno coś fajnego uda Ci się wybrać, szukaj blisko plaży.

Zdzichu 

Posty: 6

 
Nie brakuje w Pobierowie noclegów, bez problemu coś w sieci znajdziesz

Czarek

Posty: 9

 
Faktycznie co do Pobierowa to zgadzam się, że świetnie się to miasteczko rozwinęło od strony turystycznej i wypoczynek tam to przyjemność, a miejsc noclegowych cała masa.

transerwis

Posty: 11

 
Jak dla mnie to Pobierowo robi się bardzo zatłoczone w sezonie turystycznym wiec czasami to tych ludzi tam będzie aż za dużo, no ale miejsc noclegowych też bardzo wiele.

Wariat

Posty: 16

 
Jak chodzi o Pobierowo to z mojej strony polecam pobyt w hotelach blisko plaży z dobrym widokiem z klifu, wielka przyjemność z takich wakacji.

bodeksus

Posty: 17

 
W Pobierowie więcej miejsc noclegowych niż stałych mieszkańców i to kilkanaście razy więcej więc bez problemu coś wybierzesz

czdeRRR

Posty: 11

 
Szukaj noclegów w specjalnych serwisach, które gromadzą różne oferty noclegowe, tam na pewno się coś znajdzie, będziesz mógł liczyć na szybkie odpowiedzi więc będzie wiadomo, gdzie jakiś nocleg jest wolny, gdzie już nie ma szans w wybranym terminie.

Warszawiak

Posty: 7

 
Popatrz na różne oferty noclegowe w sieci, porównaj ceny i przede wszystkim obecnie jest już dość późno jak na najbliższe wakacje więc pytaj, gdzie jeszcze jest coś wolnego. To w sumie kluczowa sprawa, ponieważ może być ciężko z najlepszymi miejscami. Jednak tutaj dość szybko jest wszystko rezerwowane.

AGDDDy1

Posty: 7