screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Hostel w Poznaniu, jaki polecacie

Hostel w Poznaniu, jaki polecacie

Szukam fajnego i taniego noclegu w Jeżycach, czy ktoś korzystał kiedyś z takiego? Pilnie zależy mi na tym, gdyż musiałbym już rezerwować bo w następny weekend zamierzam wyjechać, pozdrawiam i dziękuję.

Poznaniaczek2

Posty: 23

 
A szukasz czegoś bardzie komfortowego czy zależy ci na niskiej cenie? Jeśli pragniesz coś tańszego to w Poznaniu z pewnością odnajdziesz dużo hosteli, jakie oferują nocleg w cenie kilkudziesięciu zł. Chyba, ze nocleg funduje ci firma to można szaleć do woli. Wtedy wybrałbym luksusowe hotele gdzie można spędzić noc w wyjątkowym apartamencie.

enzoteq

Posty: 20

 
Żeby ktoś ci coś doradził musisz podać więcej danych. Nawet nie wiemy w jakiej dzielnicy szukasz noclegu chyba, że jest w Poznaniu przejazdem i możesz zajechać gdziekolwiek. Szukasz czegoś tańszego czy czegoś na najwyższym poziomie. Jak płaci firma to szalej ile się da. Wybierz jakiś luksusowy hoteli i nie patrz na koszty. Szlachta się bawi i na koszta nie patrzy.

borek149

Posty: 27

 
Hostel, który polecił kolega wyżej jest naprawdę niesłychanie fajny. Niska cena a pokoje są niesłychanie piękne i zadbane. Myślę, że jeśli ktoś szuka noclegu w tej dzielnicy Poznania to oferta ta jest godna polecenia. Zastanawiasz się dalej? Pożądane byłoby tak wybrać!

89ostry89

Posty: 27

 
Przyłącze się do tematu, szukam dobrego hotelu w centrum Poznania. Czy ktoś z was już korzystał? A może macie jakieś nieprzyjemne doświadczenie to będę wiedział jakie miejsca omijać szerokim łukiem.

Czekam na wasze odpowiedzi i pozdrawiam.

Mamcia45

Posty: 19

 
Chyba wiem czego szukasz.

Niedawno byłem w Poznaniu na weekend z żoną. Zatrzymaliśmy się w http://www.hostel-jezyce.pl. Początkowo nie byłem pewien czy będzie to dobry wybór jednak od razu po wejściu moje zdanie się zmieniło. Piękne pokoiki w niskiej cenie a do tego wiele wolnych terminów, nie trzeba rezerwować z długim wyprzedzeniem.

Tadzin

Posty: 22

 
Witaj, Poznań to wielkie miasto, powiedz mi dokładnie w jakim rejonie szukasz to coś ci polecę. Współpracowałem z wieloma hotelami więc trochę znam się w temacie. Szukasz czegoś bardziej luksusowego czy coś tańszego? Czekam na dalsze informacje i porozmawiamy dalej.

Możesz pisać na PW jak masz jakieś pytania.

martins6

Posty: 23

 
Witaj, kiedyś tak jak ty szukałem hoteliku w Poznaniu. Mój wybór padł na http://www.hostel-jezyce.pl i okazał się to dobry wybór. Hotelik bardzo miły i przyjemny, komfort na najwyższym poziomie. Osobiście polecam i wiem, ze z pewnością będziesz zadowolony. Cena także bardzo okazyjna, w tej samej na pewno nie znajdziesz nic lepszego.

Zas

Posty: 24