screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Ośrodek wczasowy w lesie, gdzie ???

Ośrodek wczasowy w lesie, gdzie ???

Byliście w jakimś ośrodku spa nad morzem?

Moja córka kocha konie, także dobrze byłoby, gdyby była gdzieś blisko stadnina koni. Myślałam o miejscu, gdzie byłyśmy w tamtym roku, natomiast córka nalega, żebyśmy pojechały w nowe miejsce.

cecylia

Posty: 10

 
Fajnie, że i dla dzieci spa nad morzem przygotowało stadninę koni. W przeciwnym razie trudno by było mówić w ogóle o odpoczynku. Place zabaw, boiska do gry w koszykówkę i siatkówkę, to wszystko bardzo mi się podoba. Będę mogła w końcu odetchnąć.

Modniś

Posty: 12

 
Tutaj jeździmy od lat. Dokładnie chodzi o Chłapowo i wczasowy ośrodek spa nad morzem http://oland.com.pl, jesteśmy zauroczeni z żoną tym miejscem i chyba nie zapowiada się byśmy zmienili i na przyszły rok zdanie.

2findme2

Posty: 18

 
Byliśmy na polu namiotowym nad morzem w Chłapowie i warunki były bardzo spoko. Pewnie jest i tak teraz, byliśmy 2 lata temu. Bardzo czyste łazienki, dlatego nie bałam się korzystać z nich, a byłam z dzieckiem. Właśnie ta kwestia zawsze mnie męczy, gdy mam wybrać tę formę noclegu. Ale tu jest dobrze, więc polecam wszystkim mamom.

borek149

Posty: 27

 
Chłapowo kocha nasz syn. Wobec tego jeździmy tam raczej co roku. W tym roku będziemy natomiast na polu namiotowym, zawsze jeździmy nad morze raczej do pokoi. Teraz chcemy spróbować czegoś innego.

Budowlaniec

Posty: 23

 
W tamtym roku byliśmy w ośrodku wczasowym w lesie, gdyby nie pogoda, to mógłbym powiedzieć, że było bardzo fajnie. No ale na to niestety nie mamy wpływu. Pozdrawiam.

jeremii6

Posty: 8

 
Ogólnie lubię wypady pod namiot. Dlatego też szukałem ośrodka wczasowego z polem namiotowym, zawsze to bezpieczniej jak pogoda zaczyna szwankować. Pod namiot jeżdżę z rodzinką i dziećmi od lat.

Black_Riot

Posty: 16

 
Do takiego ośrodka wczasowego spa nad morzem chce się wracać. Kwestia czystości, komfortu, że nie musisz nigdzie chodzić po coś do jedzenia jest bardzo ważna. Blisko morze, to jeszcze jest ogromny plus, dlatego zawsze wybieram właśnie takie.

Malinka Moja

Posty: 33

 
Kilka razy byłyśmy na polu namiotowym nad morzem. Zawsze było ok. W takich ośrodkach dbają o komfort, łazienki itp. rzeczy. Moja mama nigdy nie jeździła z nami jak byłyśmy z siostrą młodsze, zatem teraz nadrabiamy zaległości ze znajomymi. Takie wakacje to są wakacje. Polecamy wszystkim nocleg pod chmurką.

martins6

Posty: 23