screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

apartamenty w Kołobrzegu, szukam

apartamenty w Kołobrzegu, szukam

Poszukuje tanich noclegów w Kołobrzegu i nie wiem gdzie można je odszukać? Polecacie jakąś stronę internetową gdzie ustalę sobie datę i różne parametry i znajdzie oferty? Niedługo pora wyjazdu, wobec tego odpowiedzcie szybko.

Alim45

Posty: 3

 
Mieliśmy apartament w Kołobrzegu blisko morza. Mnie się niezwykle podobało. Pogoda też nie była taka zła. Ogólnie można posiedzieć na tarasie, podziwiać widoki i jest przyjemnie. Myślę, iż w przyszłym roku też pojadę.

Joe

Posty: 8

 
Wybierając noclegi w Kołobrzegu można będzie stawiać na te bardzo tanie jak i drogie. Im mamy większe wymagania tym więcej trzeba zapłacić. Jeśli ktoś chce mieć widok na morze albo basen to sporo zapłaci, ale z drugiej strony otrzyma dokładnie taką ofertę, z jakiej on i cała jego rodzina będą bardzo zadowoleni.

BrumBrum2

Posty: 3

 
Wybierając noclegi w Kołobrzegu można będzie stawiać na te niesłychanie tanie jak i kosztowne. Im mamy większe żądania tym więcej trzeba zapłacić. Jeśli ktoś chce mieć widok na morze albo basen to wiele zapłaci, ale z drugiej strony dostanie dokładnie taką ofertę, z której on i cała jego rodzina będą niesłychanie zadowoleni.

namok

Posty: 2

 
Każdy ma różne podeście do tego. Mnie się morze podoba za sam klimat. Nie lubię się kąpać, bowiem wiem, że woda często jest zimna. Mogę za to posiedzieć na plaży. Mogą podziwiać super widoki i jeszcze się inhalować jodem. Byłem nad morzem latem, jesienią jak i zimą.

Dzidzia

Posty: 6

 
My raz na kilka lat jeździmy nad morze. Zasadniczo wybieramy ciepłe kraje. W tym roku z uwagi na pandemie nie mieliśmy innego wyjścia i pojechaliśmy nad morze. Było bardzo dobrze. Ceny bardzo niskie, a wybór ofert duży. W przyszłym roku na pewno też tam pojedziemy. Cena jest ma znaczenie i my jesteśmy zadowoleni.

jpyzio

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o noclegi w Kołobrzegu to znajdziecie je na https://apartamenty.kolobrzeg.pl. korzystam z wyszukiwarki i mamy super atrakcyjne oferty. Naprawdę warto się tym zainteresować.

Mnert67

Posty: 6

 
Nie lubię polskiego morza, lecz w tym roku wybraliśmy się żeby zobaczyć, co się przez lata zmieniło. Źle nie było, lecz wole różne cieplejsze kraje. Każdy lubi, co innego.

Mr Frog

Posty: 15

 
Jest bardzo duży wybór apartamentów w Kołobrzegu, dlatego znajdziecie to, czego szukacie. Najlepiej to robić zdalnie, bo wtedy nie traci się czasu na miejscu.

wigry00

Posty: 10

 
Na pewno znajdziecie noclegi w Kołobrzegu, bo to duże miasto. Jednocześnie nie jest aż tak wielkie jak trójmiasto, dlatego można tam na spokojnie spędzić czas. Od kilku lat tam jeździmy, dlatego polecam to miasto. Dzieci się nie nudzą i dorośli mają, co robić.

daruu

Posty: 13