screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Szuakam fajnego domku nad morzem?

Szuakam fajnego domku nad morzem?

Dzień dobry.

A Wy w jaki sposób wybieraliście ośrodek spa nad morzem? Żona męczy mnie oto, abym zabrał ją do takiego ośrodka od dłuższego czasu, a więc pora spełnić jej marzenia :)

jeremii6

Posty: 8

 
Polecam sprawdzić Wam, którą ofertę mają ośrodki spa we Władysławowie. Funkcjonuje tam naprawdę kilka godnych zainteresowania obiektów, natomiast nie chcę polecać jednego z nich, w jakim gościłem wspólnie z żoną, aby nie zostać posądzonym o kryptoreklamę. Mogę podać sprawdzone namiary w prywatnej wiadomości.

Grażyna12

Posty: 16

 
Mam wrażenie, że ośrodek spa nad morzem to przedmiot zainteresowania wielu obecnych tutaj forumowiczów. Wydaje mi się, że najlepiej wybrać go na podstawie rekomendacji, albowiem żaden inny sposób dziś nie przychodzi mi do głowy. Poczytam jeszcze Wasze opinie :)

iravau

Posty: 17

 
Osobiście zwracałem uwagę na to, aby domki letniskowe nad morzem, które brałem pod uwagę były zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie morza. Duży atut stanowiła dla mnie piaszczysta plaża i łagodne zejście do morza. To sprawy, które warto wziąć pod uwagę.

Poznaniaczek2

Posty: 23

 
Wydaje mi się, że domki letniskowe nad morzem to doskonały pomysł zarówno dla par, grup znajomych, jak i rodzin z dziećmi. Każda z osób powinna znaleźć tu coś dla siebie. Jadąc nad morze z dziećmi warto zagospodarować we właściwy sposób ich czas, aby się nie nudziły.

Anno Domini

Posty: 16

 
Domku we Władysławowie szukałem stosunkowo krótko, ponieważ w mgnieniu oka trafiłem na tą ofertę: http://oland.com.pl. Nie miałem do niej zastrzeżeń, a teraz mogę śmiało polecić!!!

Wertastable

Posty: 19

 
Polecam sprawdzić Wam, jaką ofertę mają ośrodki spa we Władysławowie. Funkcjonuje tam naprawdę kilka godnych zainteresowania obiektów, ale nie chcę polecać jednego z nich, w którym gościłem wspólnie z żoną, aby nie zostać posądzonym o kryptoreklamę. Mogę podać sprawdzone namiary w prywatnej wiadomości.

bjebeee

Posty: 17

 
Mam wrażenie, że ośrodek SPA we Władysławowie stanowi wydatek rozpoczynający się od 200 zł za dobę pobytu w takim obiekcie. Dużo zależy od tego, jakie zabiegi SPA preferujecie, albowiem to wpływa na cenę.

Gumis

Posty: 14

 
Domki nad morzem to zarówno moim zdaniem perfekcyjny sposób na spędzenie letniego wypoczynku. Mam wrażenie, że olbrzymia grupa ludzi winna być zwłaszcza zadowolona z oszczędności, jakie jest w stanie wygenerować zajmując domek o sporej powierzchni. Potrafi on pomieścić nawet 6 lub 8 ludzi, a jego cena to maksymalnie 250-300 złotych.

elaela00

Posty: 13

 
Wydawało mi się, że znalezienie ośrodka spa we Władysławowie będzie dla mnie niezwykle proste. Postawiony zostałem jednakże przed dość skomplikowanym wyborem, albowiem mogłem wybierać pomiędzy kilkoma ośrodkami SPA.

frunet

Posty: 16