screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Hotel w Gdańsku

Hotel w Gdańsku

Jeśli znacie jakiś ładny hotel w Gdańsku to dajcie namiary. Planuje wyjazdy na 3 dni i szukam jakiegoś dobrego miejsca, gdzie warunki będą na wysokim poziomie, a jednocześnie będzie można wszędzie bez większych problemów dotrzeć.

Kitas

Posty: 4

 
Polecam zajrzeć do sieci, na pewno jakiś interesujący hotel w Gdańsku uda się znaleźć, bo baza noclegowa jest tam świetna.

wiesław11

Posty: 8

 
Sporo jest różnych miejsc, gdzie będzie można wypocząć w Gdańsku. Jak chcecie zwiedzać to szukajcie czegoś w okolicach centrum, jak wypoczywać to może hotele na Wyspie Sobieszowskiej.

Kolekcjoner

Posty: 23

 
Jeśli będzie Wam zależeć na hotelu konkretnie to na pewno ciekawa opcja to hotel Gryf. Zajrzyjcie sobie na stronę http://gryfgdansk.pl, znajdziecie zdjęcia. Myślę, że na weekendowy pobyt będzie to dobra opcja.

bjebeee

Posty: 17

 
Noclegi w Gdańsku to chyba temat rzeka. Mieszkam tam i mogę powiedzieć, że miejsc noclegowych jest cała masa więc każdy coś dla siebie wybierze.

dermuster

Posty: 3

 
Bez wątpienia miejsc noclegowych w Gdańsku znajdziesz wiele, ale pamiętaj, by wcześnie w miarę reagować i rezerwować, bo najważniejsze terminy są mocno obłożone i czasami trudno o najlepsze miejsca.

Januszek

Posty: 10

 
W Gdańsku hoteli nie brakuje, najlepiej poszukać czegoś w okolicach Starówki, wtedy będzie można bez problemu poruszać się po mieście. Sporo osób także wynajmuje mieszkania dla turystów. Ogólnie można powiedzieć, że baza turystyczna ma się bardzo dobrze.

Iwona3

Posty: 10

 
Nie brakuje Gdańsku hoteli, choć z praktyki wiem, że jak w ostatnim momencie coś szukam to bardzo często jest dużo zajętych. Więc jak się da to lepiej wcześniej planować wyjazd i rezerwować, bo miasto wśród turystów bardzo popularne.

Modniś

Posty: 17