screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

prace na wysokościach Łódź, proszę o pomoc

prace na wysokościach Łódź, proszę o pomoc

Pilnie wymagają fachowca od prac na wysokościach. Koniecznie ktoś z Łodzi lub okolic. Jeśli znacie, polecacie – dajcie znać. Chodzi o grubszą robotę. Na pewno niejednorazową.

Gucio

Posty: 3

 
Zależy na którą firmę trafisz. Zawsze można porównać ceny, niemniej jednak ja poszłabym niezwyklej w kierunku jakości. W wypadku prac ogrodniczych jakość to najistotniejsze kryterium. Nie wyobrażam sobie oddania swojego ogrodu w ręce nierzetelnego usługodawcy :) Łódź to miasto, w którym bez problemu można odnaleźć porządne firmy.

Penio

Posty: 6

 
Polecam tych fachowców https://arbos.org.pl. Zajmują się profesjonalną wycinką drzew w Łodzi. Korzystaliśmy z ich usług już niejednokrotnie, dlatego polecamy. Usługi zawsze były wykonane terminowo i rzetelnie. Żadnych problemów.

TomekK

Posty: 11

 
Właśnie przeglądam usługi i wychodzi na to, że macie rację. Jeśli chodzi o pielęgnację drzew, to arborystyka albo nic :D Mam nadzieję, że znajdę kogoś od takich usług w Łodzi.

numiś45

Posty: 14

 
Myślę, że najlepiej to zadzwonić w kilka miejsc i dopytać. Na stronach firm, które oferują prace wysokościowe w Łodzi, raczej trudno znaleźć cennik. Koszt zależy od projektu i na pewno spędzonego czasu na wykonaniu usługi. Na pewno nie są to wygórowane ceny :)

Gumis

Posty: 8

 
Dobrze, że piszesz, tylko szkoda, że nie polecisz konkretnej firmy. W tym roku będziemy musieli skorzystać z pomocy, bo cięcia są wręcz konieczne. A ile się płaci za takie prace na wysokościach w Łodzi?

czlowiek488

Posty: 22

 
Nie znam nikogo, kogo mógłbym polecić. Faktycznie, jeśli chodzi o wycinkę drzew, to w Łodzi jakoś kiepsko z usługami. Też muszę znaleźć jakiegoś rzetelnego fachowca.

Wraczki333

Posty: 12

 
Jeśli dobrze rozumiem, to prace na wysokościach związane z ogrodnictwem można wykonywać, mając specjalne uprawnienia? Tak? Kiepsko trafiliśmy, bo zaufaliśmy chyba pseudo fachowcom. Drzewa zostały źle przycięte, a co do prac przy terenach zielonych, to już naprawdę szkoda mówić. Liczę na pomoc z waszej strony. Może znajdzie się jakaś dobra firma z Łodzi?

druhnnna

Posty: 17

 
Mam dylemat, czy będę mógł sobie pozwolić na wycinkę drzew. Nabyłem działkę pod budowę. Podobno ciężko o coś takiego w Łodzi. Napiszcie, jak sprawa wyglądała u was. Od czego zacząć, jeżeli rozpoczną się problemy z decyzją. Sprawa pilna, piszcie. Z góry niezwykle dziękuję.

beata77

Posty: 13

 
Najlepiej skorzystać z usług firmy, jaka zajmuje się takimi pracami kompleksowo. Usługodawcy w dziedzinie szeroko pojętego ogrodnictwa znają się na pielęgnacji drzew. Jak tylko znajdę coś wiarygodnego w Łodzi, dam znać.

bartek33

Posty: 11