screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Gdzie skupują online laptopy ?

Gdzie skupują online laptopy ?

Witam. Od razu zaznaczam, iż nie znam się na komputerach itd. mam problem z systemem, może trzeba też zmienić ustawienia w biosie. Poszukuję dobrego serwisu komputerowego, który ma usługę kuriera jak coś.

jurecekk5

Posty: 9

 
Z tego co wiem to wyceniają przez telefon, albo na maila. Jak trafisz na dobry serwis to nie ma problemu, żeby ci wycenili na odległość. W sumie teraz większość skupów laptopów tak działa. Można zamówić lub oni sami kuriera i masz z głowy jeżdżenie. Dzięki temu my jako klienci mamy szersze pole manewru, a nie tylko w okolicy.

Madzia

Posty: 12

 
Dali mi długą gwarancję, zatem sam uważam ich za dobry serwis komputerowy. Poza tym to niezwykle mili goście, którzy spokojnie wszystko mi wyjaśnili jak trzeba, żebym był pewien co robią z moim sprzętem. Co będzie nowe, co naprawione itd. Polecam, bo to niezwykle rzetelna firma.

Bankowy

Posty: 13

 
Niekoniecznie trzeba od razu sprzedawać. Też miałem problem i wolałem poszukać dobrego skupu laptopów niż motać się z naprawą itd. Znalazłem jednak mega dobrych fachowców, którzy odradzili mi skup, sprzęt zrobili i działa jak należy.

nimert98

Posty: 17

 
Tutaj ceny za naprawy nie są wysokie http://komputerytopserwis.pl. To tani serwis laptopów, mają usługi na allegro, to pewny serwis. Poza tym jeśli zakupujesz w ten sposób usługę to masz za darmo kuriera w obie strony.

Black_Riot

Posty: 14

 
Szybko i po sprawie. Taki skup laptopów jak ten to świetna sprawa. Miałam okazję kupić nowszy model sprzętu i brakowało mi jednak nieco do tego budżetu. Nie chciałam pozbywać się mojego starego poczciwego laptopa, ale zaproponowali mi dobrą cenę i skusiłam się. Jestem zadowolona, że tak mi się udało rozegrać tę sprawę.

Specjalista

Posty: 15

 
Czekanie to najgorsza sprawa. Psuje ci się sprzęt to chcesz go raz dwa oddać w dobre ręce do dobrego serwisu komputerowego i dostać już nawet na drugi dzień naprawiony. Nieliczni oferują szybkie usługi.

olbrzym88

Posty: 15