screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Kto ma namiar na serwis laptopów Samsung ?

Kto ma namiar na serwis laptopów Samsung ?

Niezbędny mi pilnie serwis laptopów Lenovo. Niekoniecznie stacjonarny, albowiem i tak chciałbym sprawę załatwić przez internet. Potrzebna mi szybka i oczywiście efektywna usługa naprawy. Jak coś to piszcie.

lalunia333

Posty: 6

 
Jak potrzebujesz tylko czyszczenia, możesz zrobić to sam :) Ogólnie we wszystkich serwisach laptopów Lenovo ci to zrobią. Zawsze może być to twój pierwszy raz i będziesz miał oszczędności :)

Anno Domini

Posty: 12

 
Sam miałem kłopot ze odszukaniem fachowców serwisu laptopów Samsung. Mam nadzieję, że adresik się przyda http://komputerytopserwis.pl. W końcu to oni zdiagnozowali kłopot i udało się naprawić lapka. Naprawdę firma jest godna polecenia, działają też na allegro, gdzie można kupić usługę, co bez wątpienia nas jako klientów zabezpiecza w pewnym stopniu.

robson900

Posty: 25

 
Dla mnie ma być niedrogo. Wiem, iż niektórzy usługodawcy po prostu przesadzają z cenami. Porządny serwis laptopów Asus nie zrujnuje ci budżetu ;)

Qumber

Posty: 23

 
W porządku, skorzystam :) Mam nadzieję, że w końcu znalazłem serwis laptopów HP, który zna się na moim modelu. Już myślałem, żeby oddać sprzęt do skupu i nie mieć więcej problemów, ale się powstrzymałem. Oby się udało. Dzięki i pozdrawiam serdecznie.

Jarko445

Posty: 15

 
Prawdę mówi :) Niby głupia naprawa gniazd, a można konkretnie spieprzyć robotę. Oddałem lapka i wrócił w jeszcze gorszym stanie. Czytałem opinie o tym serwisie laptopów Sony Vaio i chyba skuszę się na ich pomoc ;)

Dyduś45

Posty: 20

 
Nie martw się na zapas. To sprawdzony i naprawdę skuteczny serwis laptopów Dell. Znają się na tej marce od podszewki. Mój miał iść już pod przysłowiowy młotek, a w końcu okazało się, iż jeszcze hula i to już cały rok od naprawy. Nie ma się co zastanawiać na zapas. Działaj i bądź dobrej myśli.

Wariat

Posty: 11