screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Skuteczne filtry prywatyzujące

Skuteczne filtry prywatyzujące

Cześć. Biorę pod spostrzeżenie kupno filtra prywatyzującego 3M, ale moje wątpliwości dotyczą m.in. przekątnej ekranu i jego typu.

Pomóżcie!

Warszawiak

Posty: 23

 
Cześć.

Kilkanaście dni temu stanąłem przed koniecznością kupna kilku filtrów prywatyzujących, w które postanowiłem wyposażyć komputery przenośne moich pracowników. Często uczestniczą oni w spotkaniach i narzekają, że ktoś obcy zagląda do ich komputera „ukradkiem”. Cała transakcję zrealizowałem odwiedzając http://www.toptechnology.pl i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Bierny67

Posty: 18

 
Dzień dobry. Mój współpracownik ostatnio poruszył kwestię prywatności, albowiem ze swoich komputerów przenośnych korzystamy w niezwykle różnych warunkach. Są to samoloty, restauracje, pociągi lub galerie handlowe.

Postanowiliśmy zadbać o prywatność stosując filtry prywatyzujące.

EKO-Chatka

Posty: 13

 
Hej,

Zawsze wyobrażałem sobie podróż służbową samolotem jako nadrobienie istotnych braków w dokumentacji. Mój pogląd zweryfikowała sytuacja, gdy siedziałem obok ciekawskiej Kobieta, która cały czas patrzyła, co robię. Zdenerwowało mnie to do tego stopnia, że zastosowałem filtr prywatyzujący.

Nie żałuję wydanych pieniędzy, a ciekawscy… nie widzą nic!

Franeczek23

Posty: 30

 
Cześć.

Niedawno zaobserwowałem, że nie mogę dostrzec w fast-foodzie tego, co znajomy robi na komputerze. Szybko wytłumaczył mi, że to zasługa filtra prywatyzującego, który ogranicza kąt widzenia, bowiem ceni on sobie prywatność. Zawsze chciałem coś takiego mieć, ale… myślałem, że taki produkt nie istnieje.

Jestem bardzo zadowolony z jego zastosowania!

jonek91

Posty: 19

 
Dzień dobry.
Zarówno w wypadku monitora CRT, LCD lub ekranu LCD/LED możemy zastosować filtr prywatyzujący, bowiem tylko on jest w stanie zagwarantować nam, iż nie staniemy się ofiarą kradzieży informacji. Ludzie zdają sobie sprawę z tego faktu, bowiem przy mnie kilka ludzi kupowało takie filtry.

Elllooo12

Posty: 20

 
Witam. Dość krótko męczyłem się z brakiem prywatności, jaki towarzyszył mojej pracy w niewielkiej firmie, w jakiej dała powierzchnia biurowa była jednym gigantycznym pomieszczeniem. Prędko poprosiłem szefa o filtr prywatyzujący, dzięki któremu pracuję wydajniej i w większym komforcie.

transerwis

Posty: 18

 
Cześć. Wiele osób niewielką wagę przywiązuje do bezpieczeństwa własnych danych, choć jest to kluczowa kwestia. Podczas pracy w publicznych miejscach postanowiłem w związku z ochroną prywatnych danych filtry prywatyzujące, dzięki jakim nikt z boku nie podejrzy, co robię na komputerze. Wydaje mi się to idealnym rozwiązaniem, gdy coraz częściej słyszymy o takich kradzieżach.

Rico

Posty: 16

 
Dzień dobry. Piastuję odpowiedzialne stanowisko, a w związku z tym jestem zobowiązany do zachowania tajemnicy służbowej, choć okazuje się, że to nie jest łatwe. Szczególnie, gdy jestem zmuszony pracować w miejscach publicznych.

Kolega, informatyk podsunął mi propozycję zastosowania filtra prywatyzującego 3M – mogę polecić taką opcję!

Jacuś

Posty: 19