screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

program katalogowanie własności

program katalogowanie własności

Dzień dobry. Czasami myślę, żeby kupić jakiś duży sejf na wszystkie moje skarby, które udało mi się zgromadzić – książki, biżuterię, stare monety...Ale nie pomieściłbym tego za żadne skarby:PP Dlatego myślę o czymś innym – katalog dóbr. Jak taki katalog założyć na swoim komputerze? Z jakich programów korzystacie?

Lupusx

Posty: 23

 
Do tworzenia baz danych to są tam jakieś wgrane w kompa programy z tego co wiem. Ale sam bym nie wiedział jak się za takie rzeczy zabrać nawet...spało się na informatyce, spało :D

yarpen2

Posty: 20

 
Ja swoją kolekcję monet i znaczków to mam wynotowaną w specjalnym kajeciku. Zawsze jak coś nowego zdobędę to sobie po prostu dopisuję do zeszytu, takie archiwum mi w zupełności wystarczy.

marq

Posty: 25

 
Coby nie mówić, to lepiej mieć porządek w papierach, także ja to prowadzę taki katalog wszystkich wartościowych przedmiotów, ale to normalnie spisuję sobie w tabelce w wordzie. Dodaję zdjęcia czasami, ale tych najdroższych rzeczy. Mi to styka.

piet

Posty: 16

 
W ogóle nie mam orientu na takie programy. Mój majątek to póki co radio, drukarka, laptop i komórka, więc tyle to spamiętam, nie muszę zapisywać :D

Katolik

Posty: 20

 
Niby można taki katalog prowadzić w zwykłym arkuszu kalkulacyjnym, ale specjalny program jest lepszym rozwiązaniem, wygodniejszym, łatwiej się w czymś takim odnaleźć i zarządzać informacjami. To na pewno.

majer111

Posty: 19

 
Może sprawdź sobie taki system jak SEJFSOFT ze strony www.sejfsoft.pl. Tania licencja na użytkowanie programu, możliwość dodawania szczegółowych opisów rzeczy i zdjęć. Generalnie – łatwe, miłe i przyjemne oprogramowanie.

BerciQ89

Posty: 18