screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

lombard warszawa, oferta

lombard warszawa, oferta

Jest jakiś skup złota w Warszawie, który daje niezwykle porządne stawki? Nie chcę złota zastawiać tylko je sprzedaż. Zostało mi troszkę z dawnych lat i nie za niezwykle mam, co z tym wykonać, a widziałem, iż ceny są teraz naprawdę odpowiednie.

Krakus

Posty: 1

 
Byłem ostatnio w lombardzie na Bemowie i dali mi naprawdę dobrą stawkę za sprzęt AGD. Warunki też mają niezmiernie dobre, dlatego kolejnym razem jak będę w potrzebie to też do nich pójdę. To akurat była niezmiernie pilna sprawa i innego wyjścia nie było jak lombard.

Warszawiak

Posty: 5

 
Byłem w lombardzie w Warszawie, który ma tutaj ofertę https://lombardwroclawska.pl. Wszystko przebiegło bardzo dobrze i jestem naprawdę bardzo zadowolony.

FOTO-PHOTO

Posty: 25

 
Zawsze jak potrzebuje pieniędzy to na szybko idę do skupu złota na Bemowie i zastawiam obrączkę. Płacą bardzo dobrze i nie zadają pytań. Zawsze trzymam się terminów, dlatego jest to dla mnie opłacalne. Jeśli ktoś potrzebuje na szybko pieniędzy to jest to dobry pomysł.

Wojciech24

Posty: 29

 
Lombardy cały czas są sławne, bo niestety, ale każdy z nas potrzebuje pieniędzy. Oni udzielają porządnych pożyczek, a jak mamy coś do sprzedania to chętnie się tym zainteresują. Od lat nie korzystam z takich usług, ale z dziesięć lat temu byłem częstym gościem takich lombardów w stolicy. Czasy się zmieniły na doskonalsze dla mnie.

Lipa08

Posty: 2

 
Zdarza mi się chodzić do lombardu na Bemowie i tam mają bardzo dobre stawki. Żona sprzedawała tam biżuterię, w której nie chodziła i dostała bardzo dobrą cenę.

Mocarzz

Posty: 23

 
Można znaleźć w Internecie jakieś najbliższe lombardy na Bemowie i wtedy będzie wiadomo, kogo wybrać. Taki lepszy lombard ma cennik i wiemy, czego się spodziewać. Wtedy nie trzeba dzwonić do każdego z zapytaniem jak ma taka współpraca wyglądać.

propek1

Posty: 17

 
Nigdy z usług lombardu nie korzystałem, ale z tego, co wiem to chętnych jest dużo. Ludzie zastawiają praktycznie wszystko, co ma wartość dla lombardu. Może to być drobna rzecz, ale może to być również samochód albo dom. Lombard im droższy przedmiot tym chętniej go bierze. Na obecną chwilę nie potrzebuje korzystać z takich usług.

Basia

Posty: 3