screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Kaseta vhs do płyty dvd. Da się tak?

Kaseta vhs do płyty dvd. Da się tak?

Witajcie, jak pewnie wielu z was mam inne nagrania z czasów kiedy to jeszcze nie było komputerów. Mam kilka istotnych kaset vhs, jakie chciałbym odtworzyć. Nie mam już odtwarzacza dvd a zależy mi oby obejrzeć film a przy okazji pokazać go rodzinie.

Ymooo2

Posty: 21

 
Taka kopia nagrania vhs może być znakomitym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze ślubu rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk zarówno fakt jest niesamowity.

kapishon

Posty: 19

 
Czy udało ci się już może odnaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w świetnym stanie wobec tego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów a nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

mariuseus

Posty: 17

 
Na kilku forach internetowych zalazłem sporo pozytywnych opinii na temat oferty firmy http://www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem lecz zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, iż nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

luke130

Posty: 18

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednakże nie znalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, bowiem chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory znalazłem kilka takich ludzi lecz potrzebują oni kilkuset zł od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt dużo jak dla mnie.

Bwoy-Yo

Posty: 25

 
Kiedyś troszkę poszukiwałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego odnaleźć lecz może dziś to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca idealna lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

Kazdyy02

Posty: 19