screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kasetony reklamowe Lubin, jaka firma ?

kasetony reklamowe Lubin, jaka firma ?

Znacie kogoś, kto wykonuje oklejanie witryn w Lubinie i nie bierze sporo? Chciałbym się w ten sposób zareklamować, natomiast nie za niezmiernie wiem jak się za to zabrać. Witrynę mam dość sporą, dlatego byłoby dobrze gdyby zajęli się tym fachowcy.

Motospec

Posty: 3

 
U mnie działała firma, która oferowała reklamę w Lubinie i naprawdę się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i naprawdę wcale to dużo nie kosztował. Za kilkaset złotych miałem logo i wiele przydatnych materiałów reklamowych.

Olejek konopny CBD

Posty: 6

 
Według mnie bardzo potrzebna jest identyfikacja firmy, bo inaczej nie ma szans na zaistnienie. Logo, materiały reklamowe i wiele innych. Bez tego klient nie wie, że istniejemy. Trzeba skontaktować się z agencją reklamową. Oni najlepiej wiedzą, czego nam potrzeba.

Serduszko4

Posty: 10

 
Jest firma, jaka oferuje baner reklamowy w Lubinie. Mają niskie ceny. Ogólnie to agencja reklamowa, jaka zajmuje się wszystkim, co związane z reklamami. Znajomi prowadzą małą firmę i dzięki dobrze dopasowanej reklamie rzeczywiście mnóstwo na tym zyskali. Cały czas się rozwijają i korzystają z reklamy.

Laleczk23

Posty: 22

 
Zastanawiałem się czy zlecać projektowanie opakowań czy zrobić coś samemu. Skontaktowałem się z agencją reklamową i powiem Wam, że to była odpowiednia decyzja.

dropss

Posty: 13

 
Jakiś czas temu zamawiałem kasetony reklamowe w Lubinie w agencji https://www.raval.pl/reklama-zewnetrzna i jestem niesłychanie zaspokojony. Oni niesłychanie dobrze się na wszystkim znają.

Marioleczka

Posty: 12

 
Wielu ludzi myśli, iż bez reklamy da się obecnie zaistnieć. Niestety, lecz ilość firm z każdej branży jest ogromna. Te firmy, które się promują mają o mnóstwo większe możliwości na zaistnienie. Trzeba wykorzystać do tego każdą okazję.

figo

Posty: 2

 
My poza typową reklamową zamówiliśmy znakowaną odzież i teraz każdy pracownik wygląda jak żywa reklama. Na ubraniach letnich i zimowych jest logo i inne oznaczenia.

Boss

Posty: 7